«На сучасному етапі одним з основних реальних та потенційних загроз національній безпеці України, стабільності в суспільстві є поширення корупції, хабарництва в органах державної влади, зрощення бізнесу і політики, організованої злочинної діяльності»

 


абз. 9 ст. 7 закону України 
«Про основи національної безпеки України»

 

 

Основна Мета:
Зменьшення рівня корупції в Україні

Основне Завдання:
Протидія корупції на всіх рівнях

Основний принцип:
Реалізація державної антикорупційної політики

Останні Новини

05.04.2018

Про комітет

                                 &n...

Спікер Андрій Парубій сподівається, що Рада зможе вийти на прийняття закону Антикорупційний суд або у тиждень перед Великоднем, або під час пленарного тижня, який відбудеться зразу після свят.

для н 20 марта

 

Спікер Андрій Парубій сподівається, що Рада зможе вийти на прийняття закону Антикорупційний суд або у тиждень перед Великоднем, або під час пленарного тижня, який відбудеться зразу після свят.

Про це спікер заявив під час брифінгу у понеділок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Розгляд поправок до закону про антикорупційний суд було завершено тільки минулого четверга. І я думаю, що комітет зможе невідкладно розглянути законопроект. Мій попередній прогноз, що крайній термін прийняття закону про Антикорупційний суд - до початку травня. Я сподіваюсь, що ми зможемо вийти на прийняття закону або безпосередньо перед Великоднем, якщо комітет прийме рішення, або відразу в тиждень після Великодня. І я думаю, той дедлайн, який був мною оголошений до травня, - це однозначно. Але я думаю, що є шанс це зробити або в 1 декаді квітня, або в 2 декаді квітня, коли буде 2 сесійний тиждень. Це значною мірою залежить від того, наскільки кропіткою буде робота комітету", - сказав Парубій.

Читайте також: Антикорупційний суд: Луценко сказала, коли Рада дійде до другого читання

При цьому Парубій рішуче заявив, що законопроект №7440 має бути невідкладно внесений на розгляд Верховної Ради у 2 читанні і він запевнив, що "не буде жодних затягувань з розглядом цього законопроекту".

Як повідомляв Укрінформ, у 1-му читанні законопроект №7440 "Про Вищий антикорупційний суд" було ухвалено в Раді 1 березня. (https://www.ukrinform.ua/) .

Усі права на матеріали, розміщені на сайті, належать Антикорупційному Комітету України.
03680, м.Київ, вул. Солом'янська, 3. Телефон: (044) 249-22-23, факс: (044) 249-21-66